من هنوز میزنه قلبم...

هو

سلام

 

زندگی من به افکار ریز و کوتاه در عین حال فراوون تقسیم میشه. هر چند روز یا چند هفته یک بار به یک مسئله ای فکر میکنم و ذهنم مشغول اون موضوع میشه.

مدتیه غرق دوران کودکیم هستم. اینکه زمانی که سن زیادی نداشتم فکر میکردم یه چیزی کشف میکنم یا یک مخترع میشم! دلیل این فکر رو نمیدونم، شاید به خاطر توجه زیادی بود که بهم میشد. دختر کوچیک خونواده بودم و تا دلتون بخواد لوس، توی فامیل خیلی عزیز بودم و توی مدرسه بین دخترهای ناز پوست گندمی بندرعباسی تک بودم.

7،8 سالم که بود خیلی تخیلی بودم. توی ذهنم داستان میبافتم، فیلم یا کارتون که میدیدم خودم رو جای نقش اصلی میذاشتم.

تو اَشکال مبهمی که میدیدم (مثلا اَشکال فرش یا سرامیک یا خیلی چیزهای دیگه) شکلهای مشخص پیدا میکردم.

برای اعداد رنگ مشخصی تعیین کرده بودم. 1، 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9

یک اندازه خاص داشتم به جای یک متر! ولی اسمش متر نبود. مثلا از زمین تا سقف خونمون رو با واحد خودم 3 اندازه گرفته بودم، ولی اونطور که میدونستم زمین تا سقف از 3 متر بلندتر بود.

به موهای جلوی صورتم آدامس میچسبوندم که یا خودم کوتاهشون کنم یا مامانم مجبور بشه کوتاه کنه، اینطوری از دست فواره درست کردن خواهرم خلاص میشدم!

وقتی با کسی حرف میزدم خودم رو میزدم به نفهمیدن، که بیشتر برام توضیح بدن و بهتر بفهمم (ولی این روش رو پیشنهاد نمیکنم، چون به نظرم کم کم مغز به تنبلی عادت میکنه!)

تو سن 9،10 سالگیم عاشق نبودم ولی وقتی آهنگ عاشقانه گوش میدادم بدجوری تو حس میرفتم. حتی گاهی اشکی هم میریختم!!!!خجالت

اینا و خیلی دیگه از عادتهای کودکی من برام لذتبخشه، هرچند که تقریبا همشون بین همه بچه ها هست و طبیعیه. شاید همه ش مثبت نباشه ولی برای من یه جور ویژگی هست که مطمئنا اگر خجالتی و منزوی نبودم بعضیهاش رو خونواده م میتونستن درک کنن.

از بچگیم به درس علاقه ای نداشتم، خیلی کم درس میخوندم البته غیر از درسهایی که نیاز به تمرین داشتن. هیچوقت معدل کل یک سال تحصیلیم 20 نبود، با این حال همیشه شاگرد ممتاز معرفی میشدم. اول دبستان که بودم به خاطر 25 صدم تو درس مورد علاقه م (ریاضی) معدلم بیست نشد و اول دبیرستان (و این بار هم تو درس مورد علاقه م، شیمی) به خاطر 25 صدم... زندگیم از اون رو به این رو شد.

خوب زندگی کردن خیلی آسونه، ولی به شرط اینکه از بدو تولد قاعده ش رو بلد باشی...

بعد از مدتها دلم خواست یکمی درد و دل کنم، خیلی جدی نگیرید.

/ 2 نظر / 2 بازدید
خاله ریزه

عزیزممممممممم شرمنده کردی ممنون روز تو هم مبارک انشالله همیشه شاد و موفق باشی ممنون

مهرداد جمال الدینی

سلام من دانلود ترانه مترسک رو دارم.البته اونی که حسین زمان در دانشکده علوم پزشکی اجرا کرده که خیلی زیباتره.فقط الان درگیر امتحانات پایان ترم هستم وشارژ اینترنتم هم تمام شده متاسفانه .حتما در اولین فرصت برایتان ایمیل میکنم. موفق باشید.