ممد نبودی ببینی...

هو

سلام

 

دیگه میخوام از این به بعد تو مغزم وبلاگ ننویسم و به جاش هرچی تو ذهنمه اینجا بگم.

دیشب اصلا نخوابیدم، حتی 3 ثانیه به حالت چرت! شبها اصلا خوابم نمیبره، میدونم دردم چیه و درمونم چیه ولی حیف که فعلا درست شدنی نیست. الان که تایپ میکنم تقریبا گرسنه هستم و چشمام سوزش شدیدی داره ولی هرچی قبلا (و قطعا بعدا!) هرچی تلاش کردم خوابم نبرد که نبرد.

این موقع روز وقت غذا درست کردن و خوردن نیست، از اونجایی که اصلا صبحانه نمیخورم و دوست ندارم و از طرفی هله هوله نرسیده به خونه در عرض چند ثانیه خورده میشه هیچی در دسترس نبود جز... جز ماکارونی که مامانم 10 روز پیش! بهم داده بود چون مسعود دوست نداره و من برای ماکارونی میمیرم، وقتی تنها هستم بخورم.

و الان ناهار، گرم و خوشمزه (شاید کپک زده!) روی گاز انتظار من رو میکشه.

میگما دانشمندا اگر از برنامه زندگی من خبر داشته باشن حتما الگوبرداری میکنن!

 

دیشب که نخوابیدم اومدم و چند تا کلیپ گرفتم. انقدر زیاد بودن که انتخاب کردن برام خیلی سخت بود. سعی میکردم برای اینکه کمی شاد بشم کلیپهای خنده دار یا دوربین مخفی بگیرم.

تا اینجای ماجرا قشنگ بود. تا اینکه لینکی دیدم با این مضمون "فکر میکنید چرا دوربین مخفی در روسیه ممنوعه؟" وقتی این رو دیدم چند تا فکر کردم. احتمالا اگر شما هم ندیده باشید تصورمون با هم یکسانه.

کسی که اون لینک لعنتی رو گذاشته بود نوشته بود "پیشنهاد میکنم حتما حتما این کلیپ فوق العاده رو ببینید" و در ادامه فقط این رو نوشته بود "من که برای یه لحظه جا خوردم".

کلیپ مذکور اینطور شروع میشد که شخصی به کمک 2 نفر داخل یک صندوق پستی آبی رنگ میره و 2 نفر دیگه در رو روی صندوق میذارن. 2،3 نفر اول میان و پاکتها رو دونه دونه داخل صندوق میکنن که با خروج پاکت نامه، متوجه میشن دوربین مخفیه و با خنده اپیزودهای مربوطه تموم میشن.

آخرین شخصی که میاد و پاکت رو توی صندوق میندازه وقتی با برگشت پاکت روبرو میشه لبخند مسخره ای میزنه و اسلحه ای در میاره و چندین و چند گلوله شلیک میکنه داخل صندوق، ول کن هم نبود.

در این لحظه خشکم زده بود، یعنی چی؟ شاید طرف از خودشون بوده و خواسته عکس العمل بقیه رو ببینه.

در انتهای کلیپ، چهره خندون پسر جوون ناکام رو قبل از وارد شدن به صندوق نشون میده که یک خط مورب مشکی گوشه عکسش هست. زیرش نوشته بود "1995-1975"

هرچند یک سالی میشه خبر کشته شدن انسانهای بیگناه به دست همنوعانشون رو خیلی خیلی زیاد شنیدم، ولی دیدن چنین صحنه ای بیخوابیم رو چندبرابر کرد.

 

***

* آهنگ "ممد نبودی" ورژن جدیدش فوق العاده س...

* اگر حوصله داشتید این رو هم ببینید، برای تغییر فضا عالیه.

* ببخشید اگر غلط املایی، انشایی یا هر غلط دیگه ای تو نوشته هام بود و ندیدم که اصلاح کنم.خجالت

/ 3 نظر / 2 بازدید
QmarS

ای کاش بعضیا هم با دیدن چنین صحنه هایی مثل تو خوابشون نمیبرد.ولی حیف و صد حیف که در خوابند و در خیال خود بیخوابند. وبلاگ زیبایی داری در مورد اون ازمایش آب که انجام دادی هم واقعا متاثر شدم البته اولین بار تو قسمت نظرات امید20 که لینکشو گذاشته بودی دیده بودم.در هر صورت امیدوارم حداقل یکی از مسئولین صداتو بشنوه

مجید (فریاد بی صدا)

سلام . ای بابا این طوری که بد تر شد . این کلیپ ها اعصاب آدمو می ریزه به هم . خیلی بده . منم یادمه یه کلیپ دیدم که خیلی روم تاثیر گذاشت . بی خیال . شاد باشید دوست من[گل]

عطیه

سیما خانم خیلی وبلاگ زیبایی دارین و به نظرم خیلی انسان با سلیقه ای هستید من که [لبخند] خیلی خوشم آمد موفق باشید[گل][خداحافظ]